Misyonumuz

 

21. yüzyılın sorunlarına çözüm getirebilen, özgür düşünceli, öğrenmeye ve yeniliklere açık, ilkeli, duyarlı, iletişim yetenekleri gelişmiş, empati ve öz değerlendirme yapabilen, iş birliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, öğrenmeyi bilen, çok yönlü gelişime açık, ailelerine, topluma ve ülkesine karşı sorumlu Atatürk ilke ve devrimlerini özümsemiş, ülke ve dünya gerçeklerine duyarlı mutlu bireyler yetiştirmektedir.

 

Vizyonumuz

 

Öğrenci, öğretmen ve veliler için istenilen hedeflere ulaşılabilme olanakları sunan, kalitesi ile fark yaratarak dünyanın her yerinde başarılı olacak, geleceğe hazır ve iyi bireyler yetiştiren bir eğitim-öğretim kurumu olmaktır.
 
 
 
 
 

 

 


EĞİTİM VE ÖĞRETİM İÇİN İHTİYAÇ DUYULAN HER KONUDA SORUMLUYUZ...

Özel Anadolu Lise ve Ortaokul kampüslerimiz İzmir'in en gözde yerlerinden Narlıdere Sahilevleri'nde doğanın içinde sessiz tam bir huzur ortamında öğrencinin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde inşaa edilmiştir. Okulumuz bünyesinde hem eğitim hem de öğretim binaları ve gerekli laboratuvarları bulunmaktadır. Sanat ve spor için hazırlanmış ayrı salonları, kampüs içerisinde yemekhane, cafeterya, açık spor salonu mevcuttur. Sizleri de kampüsümüzü gezmeye davet ediyoruz.

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

ANALİZ

HAZIRLIK

GELİŞTİRME

DESTEK

 Kişiye özgü analiz ile
öğrenciye özgü eğitim programı

 Öğrenciyi dersler içinde
sıkmadan sınavlara hazırlamak

 Öğrenciyi her geçen gün
bir adım daha ileri götürmek

 Birebir, Etüt,
Ek ders Sistemleri
          
       

 

 


 

ETKİNLİKLER
 
 
 
 
E-Bülten
YSK'dan haberdar olmak için e-malinizi kaydedin
İletişim

İzmir Yeni Sistemli Koleji Tüm Hakları Saklıdır

design by NSGRUP